• 0(530) 320 89 87
  • info@gpbilisimteknolojileri.com

Faaliyetler

Görsel Programlama Bilişim Teknolojileri Derneği olarak asıl faaliyet göstermek istediğimiz alan birincil olarak eğitimdir. Çeşitli bilgisayar programlarının öğretilmesi asıl hedefimiz olup bilgisayar bilimleri ve gelişen teknoloji alanında her türlü bilgi edinimini amaçladık.

Bunun yanı sıra maddi durumu kötü olan öğrencilerin üniversiteye hazırlanmasına yardımcı olmak adını çeşitli temel ders eğitimleri gönüllü gençlerimiz tarafından yapılmakta, iki yıllık üniversite öğrenimini tamamlayıp dört yıllık üniversiteye geçiş olan DGS için ve yüksek lisans yapmayı düşünenler için de yine matematik ders eğitimleri gönüllü gençlerimiz tarafından verilmektedir. Diğer eğitimler için faaliyetler alt menüsünde yer alan eğitimler kısmından detaylı olarak ulaşabilirsiniz.

HAYALİN GERÇEK OLSUN

Yapmakta olduğumuz çeşitli projelerle hayallerinizi gerçeğe dönüştürme konusunda size yardımcı oluyoruz. Eğer bir hayaliniz yoksa hayalimize ortak ediyoruz.

Peki Bu Projeler Neler?

Projeler hakkında detaylar için yine faaliyet menüsünün alt kısmında yer alan projeler bölümümüzü ziyaret edin.

SEMİNERLER

Seminerler bölümümüzde katıldığımız seminerlerimiz ve yaptığımız ve ileri bir tarihte yapılması planlanan semirlerimizin olduğu bölümdür. Detaylı bilgi almak için faaliyetler menüsünün alt menüsü olan seminerler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.